Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2013: Polski, historia, wos ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Utworzony przez Karolajna., 23 kwietnia 2013 r. o 12:53
W napisaniu charakterystyki trzeba było odnieść sie , do bohatera literackiego związanego z Odwagą ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też napisałam o ,,Stary człowiek i morze" ale i tak wszystko pomieszałam ... historia i wos to niektóre pytania mnie zagięły ale polski to była cała masakra... ;////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minik napisał:
Histooria Polski, zaskoczenie ;O Pisałem o Alku z Kamieni Na Szaniec.
Ja też o Alku pisałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia, WOS na ogół proste, tak jak i język polski. Większość zadań opierała się na tekstach źródłowych. Byłam zdziwiona, że nie pojawiła się rozprawka. Opisałam charakterystykę Zośki z "Kamieni na szaniec". Może ujawniły się co niektóre braki w wiedzy, obawiałam się zatem, że to będzie trudniejsze. Było OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia i wos były "w miarę", za to język polsk był dla mnie dużym zaskoczeniem. Mimo wszystko trzeba jednak przyznać że jak ktoś się uczył przez 3 lata to dał sobie radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie było aż tak źle z wosu mam wszystko poprawnie a z historii tylko 3 błędy (to o luteraniźmie miał być Zygmunt Stary, a dałam Olbrachta, zamiast demokracji szlacheckiej zaznaczyłam monarchie patrymonialną i to że chronologicznie ostatnie miało być przejęcie władzy przez bolszewików a dałam I wojne światową :/ ) ... polski też nie był za trudny (jeszcze go nie sprawdziłam ) ale u mnie w szkole większość była zła na ten Potop , można było jedynie coś wydedukować z tego fragmentu i jakiś zasłyszanych rzeczy, ale trudno... Mało kto się też przygotowywał do charakterystyki, bo przez ostatnie lata ciągle tylko rozprawki i rozprawki, a tu tak niespodzianka :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOHATER LITERACKI .... to nie musiała byc lektura , tadaam ;> U nas większość pisała o Harrym Potterze xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w charakterystyce opisałam Zośke z Kamieni na szaniec zadanie 21 (to piewsze otwarte) beznadziejne. historia i WOS takie sobie ogl. chyba nie bedzie źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historia wos nawet nawet ale niektóre pytania trudne , a polski dość łatwy. Ciesze się że była charakterystyka a nie rozprawka. Opisałam Alka z Kamieni na szaniec;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisałam o Zośce z Kamieni na Szaniec xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy spodziewali się rozprawki a charakterystyka nie była taka zła ogólnie poszło tak sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej mam pytanie ile mozna bylo zdobyc wszystkich punktow z tej czesci historycznej z wosem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są już gdzieś odpowiedzi????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą odpowiedzi z Polskiego ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia i wos fatalnie polski... wydaje mi sie ze dobrze, pytania byly jednak strasznie podchwytliwe a zadanie z polaka otwarte na poczatku mnie zamuroway
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona CKE nie działa >.<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z próbnych zawsze miałam 70 % . Teraz mam 8 pkt. Nawet się nie wypowiadam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charakterystyka.. Wściekła jestem, gdyż przez 3 lata byliśmy przygotowywani na rozprawkę, a tymczasem zrobili sobie z nas królików doświadczalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Tu macie odpowiedzi i pytania do testów gimnazjalnych do wszystkich części ,który odbędzie się w kwietniu. http://hostujmy.pl/download/42162/TM4YWF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia calkiem spoko, w powstaniach dalem styczniowe+wojna partyzancka, ale mialo byc listopadowe :c Wos latwy, troche mi sie pomieszalo z jednym ministerstwem. Polak z kolei dosc trudny, niektore zadania zamkniete naprawde wymagajace, ale otwarte juz prostsze. Opisalem Oskara z "Oskar i pani Roza"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...